Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vraťte naše peníze za šíření vaší pravdy a lásky do státní kasy!

17. 11. 2016 20:51:05
"Oslavy" 17. listopadu? Propagandistické happeningy financované neziskovkami na straně jedné a lidové demonstrace bez finanční podpory na straně druhé. Tak vypadá dnešní rozpolcený svátek v Praze. Neveselo truchlivo sledovat to...

Desítky akcí v Praze při příležitosti oslav 17. listopadu potvrdily, že je česká společnost naprosto ideově oddělená a rozpolcená. I za to všechno můžeme poděkovat dvacetisedmi posledním letům a našim neschopným, či spíše všehoschopným vládám a politikům.

Stačí se podívat na živá vysílání i záznamy z "oslav", poslouchat řečníky, sledovat tiskové zprávy a jednomu by se z toho všeho obrátil žaludek. Od rána jedna akce za druhou. Studenti na Albertově, Aliance národních sil na Palackého, Blok proti islamizaci na Letné, do toho Antifa, SPD na Václaváku, Čest, svoboda a respekt na Náměstí Republiky, do toho Sametové posvícení a na konec Velký koncert na Václaváku... To je jen malý výčet těch nejsledovanějších událostí asi z třiceti ohlášených.

Z více než (v některých případech) dvacet let hlubokých děr, vylézají lidé spjati s dobou raných devadesátek. Vrací se nám na tribuny a pódia jména jako Hutka, Kroupa, Pithart, Ruml, Halík a mnoho dalších. Osobně jsem si myslela a byla ráda, že už jsou tyhle doby pryč a jsme politicky i vývojově trochu dál. A hle, je to tu zas! Všichni z těchto lidí, co mnohdy mají sami hodně másla na hlavě, se vyjadřují k politické situaci a kopou do demokraticky zvoleného prezidenta republiky! Největší kopanec prezidentovi vyslal na Hradčanském náměstí "nejmenovaný profesor" Martin C. Putna, když na otázku reportéra redakce Seznamu, Pavla Cypricha, zda je dobře nebo špatně, že se prezident přímo neúčastnil letošních oslav, arogantně prohlásil: "Je úplně jedno, co ten pán dělá, ten pán patří do vězení."

Na straně druhé jsou slyšet úplně neznámí občanští aktivisté, kteří si také mnohdy nevidí do úst a plácají páté přes deváté, nemaje to hlavu ani patu. Nebo známější aktivisté, jako Jirka Černohorský, který zoufale vyzývá občany, aby mu poslali 1000 korun, aby bylo za co objíždět vesnice a informovat lidi. V každém případě, i když je to hodně divné, má pravdu v tom, že za skupinou, která stojí na straně prezidenta a řadových občanů, nejsou žádná média a žádní sponzoři.

Celkový pohled na letošní oslavy vyznívá tak velmi nevesele a truchlivě.

Pokud se podíváme na akce jakoby "studentské" a akce zarytých havlistů, které se konají "proti Zemanovi", jsou profesioálně zajištěné a náklady na ně nemohly být nejnižší. Že se jedná o čiré dobrovolnictví, není fakticky možné.

Toto vše je totiž placeno z našich peněz! Čili z prostředků nás daňových poplatníků z veřejných zdrojů!!! Člověk v tísni, Sdružení pro integraci a migraci a jiné neziskovky (stačí se podívat, kdo je v jejich čele), ale i vysoké školy atd. opět dostaly i NAŠE peníze a za ně se postavily stánky, pódia, zajistila se zvuková a světelná technika, koncerty, vystoupení... Na náměstí Václava Havla, na Albertově, na Václaváku i jinde po Praze se za naše peníze šlo proti prezidentovi republiky, proti myšlenkám národní identity a hrdosti, pro přistěhovalectví. Vytiskly se tísícovky propagačních materiálů nejen i k uprchlické krizi a na podporu politiky EU, zaplatilo se firmám a lidem, aby se propagovala JEJICH PRAVDA A LÁSKA!

Nesouhlasím s tím a myslím, že se mnou i spousta lidí, kteří se dnes sjeli do Prahy, spousta lidí, kteří to sledovali z domova a spousta lidí, kteří mají názor opačný, než ten, který za naše peníze dnes skoro většinově po Praze hlásali!

Bylo by rozumné vrátit tyto peníze do státní kasy! Toho se ale jistě nedočkáme. Ještě rozumější by bylo odstřihnout všechny proradné neziskovky, které nejsou obecně prospěšné a pro českého občana obyčejně nic platné, které si ani neváží svého prezidenta, neuznávají státní symboly ani jiné názory, od všech státních penězovodů. Snad brzo skončí doba těchto přísavek, které samy šíří velikánskou nenávist ve společnosti, ale zaštiťují se lidskými právy a demokracií.

Proto bych dnes, v den 27. výročí Sametové revoluce, stylově použila upravené heslo Václava Havla, které jsem nedávno někde slyšela a moc se mi líbilo:

"Ať naše pravda a nenávist zvítězí nad jejich pravdou a nenávistí"

Bude to ještě litý boj! To se dnes v celé nahotě ukázalo ...

P.S. Jedna aktuální informace a odkaz na video po zveřejnění mého článku pro dokreslení:

Státní škola UMPRUM spustila z oken transparenty: Milujeme islám, Nacionalismus neni řešení. A státní hymnu rušili indickým housem od MC Panjabi. Asi jim připomíná islámskou hudbu... Až se budete divit kam jdou Vaše daně, buďte v klidu - mladí "umělci" za ně studují a propagují islamizaci.

https://www.facebook.com/blokprotiislamizaci/videos/666354473541271/

Autor: Jiřina Holotová | čtvrtek 17.11.2016 20:51 | karma článku: 48.69 | přečteno: 20348x

Další články blogera

Jiřina Holotová

Rostou! Jako tenkrát po Černobylu! Lednová radiace nad Evropou nese své plody!

Také máte radost, jak letos rostou houby? Trochu sprchlo a velikých hřibů, poddubáků, křemenáčů a dokonce i lišek jako máku! To je radosti! Televizní stanice se předhánějí s reportážemi a houbaři se trumfují v úlovcích.

13.7.2017 v 15:05 | Karma článku: 25.45 | Přečteno: 2090 | Diskuse

Jiřina Holotová

Svoboda se nedá koupit, pane Juncker!

Tak ho tady máme! Jean-Claude Juncker nás poctí svojí návštěvou a podle něj, chudým Čechům, přiveze příslibem 590 miliard korun, které nám hodlá poskytnout do roku 2020. To je ale hodný strýček, copak za to asi bude chtít?

7.6.2017 v 23:03 | Karma článku: 41.50 | Přečteno: 1838 | Diskuse

Jiřina Holotová

Do naší hospůdky vedou jen tři schůdky aneb Norimberské trychtýře

Pan domácí navrhl v Hospodě nekuřácký den a pochvaloval si krásný zdravý vzduch. Hospodský Jarda se s rukama v kapsách zamyslel: "A že tu nejsou lidi, to Vám nevadí?" "Proč by mi to mělo vadit?" křenil se domácí. "Mě to vadí..."

31.5.2017 v 20:01 | Karma článku: 32.08 | Přečteno: 1106 | Diskuse

Jiřina Holotová

Chystáte se demonstrovat proti Babišovi a Zemanovi?

Pak byste měli vědět, co tím také podporujete. Proč? Proto! Protože je potřeba se podívat, když se za něco bojuje, také na to, kdo tyhle akce organizuje, komu jsou ku prospěchu a v co se postupně mění.

15.5.2017 v 15:24 | Karma článku: 47.20 | Přečteno: 11947 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Yekta Uzunoglu

Mercedes podporovatel terorismu?

Utajený turecký dokument se v minulých dnech dostal do rukou jedněch nejvýznamnějších novin Německa die Zeit! V tajném dokumentu je uveden seznam firem, co údajně podle Turecka podporují terorismus

25.7.2017 v 11:09 | Karma článku: 9.38 | Přečteno: 236 | Diskuse

Karel Trčálek

Obžaloba Státu Izrael

Nejsou nakonec hlavními obětmi Státu Izrael především sami Židé? Proč si nimi Hospodin pořád tak pohrává, proč se pořád na ně hněvá?

25.7.2017 v 10:33 | Karma článku: 3.73 | Přečteno: 415 | Diskuse

Jan Hink

Strčte si svou lásku k cizincům někam, když nejste schopni tolerance k bližním

Nikoho jmenovitě touto výzvou neoslovuji, ale předpokládám, že se někdo potrefený ozve. Falešné konání dobra se liší od toho pravého v mnohém. Který druh dobra šíříte vy?

25.7.2017 v 10:17 | Karma článku: 33.96 | Přečteno: 965 | Diskuse

Josef Prouza

Kdo skutečně ovládá svět? Supertajná společnost HAT

Nikdy jste o ní neslyšeli? To je jen důkaz, že je opravdu dokonale utajena. HAT (Human Abetment Trust) si nedala za úkol nic menšího než řídit svět. Činí tak důsledně, neštítí se ani vražd, převratů, revolucí a válek.

25.7.2017 v 10:15 | Karma článku: 11.56 | Přečteno: 473 | Diskuse

Ivan Bednář

Izrael odstraní detektory kovů

Izraelská vláda se po zuřivých protestech Palestinců, které vyvrcholily přerušením vzájemných styků ze strany Mahmúda Abbáse, rozhodla, že od vstupů na posvátný okrsek na Chrámové hoře v Jeruzalémě, odstraní sporné detektory kovu.

25.7.2017 v 9:37 | Karma článku: 16.56 | Přečteno: 371 | Diskuse
Počet článků 91 Celková karma 33.01 Průměrná čtenost 3559

Žijeme v překotné době a záleží na každém z nás, jakým směrem se bude svět ubírat, zda ve společnosti převáží zdravý selský a racionální rozum, nebo zda se necháme vmanipulovat do světa plného nesvobody, diktátu, zvrácených ideologií a hodnot, do světa orwellovského typu. 

Takovou realitu nechci, nechtějí ji ani moji blízcí a známí, proto píšu, upozorňuji, informuji a komentuji různé aktuální dění a události. Mám ráda život, lidi a společnost, svůj domov, svou zem, svoji rodinu a není mi lhostejný osud dalších generací. 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.