Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Vraťte naše peníze za šíření vaší pravdy a lásky do státní kasy!

17. 11. 2016 20:51:05
"Oslavy" 17. listopadu? Propagandistické happeningy financované neziskovkami na straně jedné a lidové demonstrace bez finanční podpory na straně druhé. Tak vypadá dnešní rozpolcený svátek v Praze. Neveselo truchlivo sledovat to...

Desítky akcí v Praze při příležitosti oslav 17. listopadu potvrdily, že je česká společnost naprosto ideově oddělená a rozpolcená. I za to všechno můžeme poděkovat dvacetisedmi posledním letům a našim neschopným, či spíše všehoschopným vládám a politikům.

Stačí se podívat na živá vysílání i záznamy z "oslav", poslouchat řečníky, sledovat tiskové zprávy a jednomu by se z toho všeho obrátil žaludek. Od rána jedna akce za druhou. Studenti na Albertově, Aliance národních sil na Palackého, Blok proti islamizaci na Letné, do toho Antifa, SPD na Václaváku, Čest, svoboda a respekt na Náměstí Republiky, do toho Sametové posvícení a na konec Velký koncert na Václaváku... To je jen malý výčet těch nejsledovanějších událostí asi z třiceti ohlášených.

Z více než (v některých případech) dvacet let hlubokých děr, vylézají lidé spjati s dobou raných devadesátek. Vrací se nám na tribuny a pódia jména jako Hutka, Kroupa, Pithart, Ruml, Halík a mnoho dalších. Osobně jsem si myslela a byla ráda, že už jsou tyhle doby pryč a jsme politicky i vývojově trochu dál. A hle, je to tu zas! Všichni z těchto lidí, co mnohdy mají sami hodně másla na hlavě, se vyjadřují k politické situaci a kopou do demokraticky zvoleného prezidenta republiky! Největší kopanec prezidentovi vyslal na Hradčanském náměstí "nejmenovaný profesor" Martin C. Putna, když na otázku reportéra redakce Seznamu, Pavla Cypricha, zda je dobře nebo špatně, že se prezident přímo neúčastnil letošních oslav, arogantně prohlásil: "Je úplně jedno, co ten pán dělá, ten pán patří do vězení."

Na straně druhé jsou slyšet úplně neznámí občanští aktivisté, kteří si také mnohdy nevidí do úst a plácají páté přes deváté, nemaje to hlavu ani patu. Nebo známější aktivisté, jako Jirka Černohorský, který zoufale vyzývá občany, aby mu poslali 1000 korun, aby bylo za co objíždět vesnice a informovat lidi. V každém případě, i když je to hodně divné, má pravdu v tom, že za skupinou, která stojí na straně prezidenta a řadových občanů, nejsou žádná média a žádní sponzoři.

Celkový pohled na letošní oslavy vyznívá tak velmi nevesele a truchlivě.

Pokud se podíváme na akce jakoby "studentské" a akce zarytých havlistů, které se konají "proti Zemanovi", jsou profesioálně zajištěné a náklady na ně nemohly být nejnižší. Že se jedná o čiré dobrovolnictví, není fakticky možné.

Toto vše je totiž placeno z našich peněz! Čili z prostředků nás daňových poplatníků z veřejných zdrojů!!! Člověk v tísni, Sdružení pro integraci a migraci a jiné neziskovky (stačí se podívat, kdo je v jejich čele), ale i vysoké školy atd. opět dostaly i NAŠE peníze a za ně se postavily stánky, pódia, zajistila se zvuková a světelná technika, koncerty, vystoupení... Na náměstí Václava Havla, na Albertově, na Václaváku i jinde po Praze se za naše peníze šlo proti prezidentovi republiky, proti myšlenkám národní identity a hrdosti, pro přistěhovalectví. Vytiskly se tísícovky propagačních materiálů nejen i k uprchlické krizi a na podporu politiky EU, zaplatilo se firmám a lidem, aby se propagovala JEJICH PRAVDA A LÁSKA!

Nesouhlasím s tím a myslím, že se mnou i spousta lidí, kteří se dnes sjeli do Prahy, spousta lidí, kteří to sledovali z domova a spousta lidí, kteří mají názor opačný, než ten, který za naše peníze dnes skoro většinově po Praze hlásali!

Bylo by rozumné vrátit tyto peníze do státní kasy! Toho se ale jistě nedočkáme. Ještě rozumější by bylo odstřihnout všechny proradné neziskovky, které nejsou obecně prospěšné a pro českého občana obyčejně nic platné, které si ani neváží svého prezidenta, neuznávají státní symboly ani jiné názory, od všech státních penězovodů. Snad brzo skončí doba těchto přísavek, které samy šíří velikánskou nenávist ve společnosti, ale zaštiťují se lidskými právy a demokracií.

Proto bych dnes, v den 27. výročí Sametové revoluce, stylově použila upravené heslo Václava Havla, které jsem nedávno někde slyšela a moc se mi líbilo:

"Ať naše pravda a nenávist zvítězí nad jejich pravdou a nenávistí"

Bude to ještě litý boj! To se dnes v celé nahotě ukázalo ...

P.S. Jedna aktuální informace a odkaz na video po zveřejnění mého článku pro dokreslení:

Státní škola UMPRUM spustila z oken transparenty: Milujeme islám, Nacionalismus neni řešení. A státní hymnu rušili indickým housem od MC Panjabi. Asi jim připomíná islámskou hudbu... Až se budete divit kam jdou Vaše daně, buďte v klidu - mladí "umělci" za ně studují a propagují islamizaci.

https://www.facebook.com/blokprotiislamizaci/videos/666354473541271/

Autor: Jiřina Holotová | čtvrtek 17.11.2016 20:51 | karma článku: 48.69 | přečteno: 20364x

Další články blogera

Jiřina Holotová

Soud přednesl správné argumenty v odvolacím řízení kauzy "hidžáb ve škole"

"V sekulárním Česku je nutno chránit právo být bez vyznání stejně, jako právo náboženství vyznávat." Tato argumentace zazněla z úst předsedy senátu. Odvolací soud tak potvrdil lednový verdikt první instance o zamítnutí žaloby.

19.9.2017 v 18:05 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 1044 | Diskuse

Jiřina Holotová

Pochod LGBT Pilsen Pride 2017 se v Plzni nesetkal s velkým porozuměním

Necelé dvě stovky účastníků Pilsen Pride 2017 čekala na rohu Pražské ulice a Mlýnské strouhy v Plzni asi stovka odpůrců "pochodu hrdosti" odlišně sexuálně orientovaných osob. Oba dva tábory si v klidu vyměnily své pohledy na svět.

2.9.2017 v 23:08 | Karma článku: 39.51 | Přečteno: 3279 | Diskuse

Jiřina Holotová

Pro cizince byty vybudujeme, pro našince zdražíme hypotéky

Diskriminace mladé české populace začíná na Plzeňsku nabývat konkrétních obrysů. Jsi místní? Žij si jak chceš, dělej kde chceš a vyžij z čeho chceš! Jsi cizinec nebo z jiného kraje? Pojď k nám pracovat a dáme ti byt zdarma!

3.8.2017 v 0:33 | Karma článku: 40.67 | Přečteno: 2646 | Diskuse

Jiřina Holotová

Rostou! Jako tenkrát po Černobylu! Lednová radiace nad Evropou nese své plody!

Také máte radost, jak letos rostou houby? Trochu sprchlo a velikých hřibů, poddubáků, křemenáčů a dokonce i lišek jako máku! To je radosti! Televizní stanice se předhánějí s reportážemi a houbaři se trumfují v úlovcích.

13.7.2017 v 15:05 | Karma článku: 26.47 | Přečteno: 2240 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Yekta Uzunoglu

Kurdexit

Dvaja imperialistický diplomati François-George Picot a Mark Sykes začali už od roku 1915, teda rok potom, ako začala I. svetová vojna spolupracovať na povojnovom pláne na pomoc k smrti "chorého muža na Bospore".

20.9.2017 v 7:13 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 0 | Diskuse

Pavel Ďuran

Práci pro Romy

Pan Vlk si tady před časem povzdechl nad příhodou malého cikánského kluka, který sedí osamocen ve školní lavici.

20.9.2017 v 6:32 | Karma článku: 14.49 | Přečteno: 251 | Diskuse

Jan Dvořák

Zvýšení penzí, záruka volebního úspěchu

Ministryně Marksová nespoléhá na služby externích agentur a klíčové průzkumy provádí úřad vlastními silami. Někdy tak činí v utajení i samotná ministryně. Tak tomu bylo i dnes.

19.9.2017 v 22:56 | Karma článku: 10.95 | Přečteno: 304 | Diskuse

Zdenek Horner

Co se stane s našimi stranami po 25.9.2017?

Budou sečteny volební výsledky v Německu a naše strany budou muset na poslední chvíli korigovat svoje nahnědlé odstavce ve volebních programech.

19.9.2017 v 22:16 | Karma článku: 7.08 | Přečteno: 521 | Diskuse

Jiří Fábik

Platí u nás Úmluva o právech dítěte?

kdo je zájmovou skupinou pro naše politiky? Exekutoři, insolvenční správci či naše děti. Proč nenechat naše matky bez peněz. Jak řekl jeden náš politik . Ať si najdou chlapa. Jak jednoduché řešení.

19.9.2017 v 19:17 | Karma článku: 5.57 | Přečteno: 228 | Diskuse
Počet článků 94 Celková karma 35.74 Průměrná čtenost 3528

Žijeme v překotné době a záleží na každém z nás, jakým směrem se bude svět ubírat, zda ve společnosti převáží zdravý selský a racionální rozum, nebo zda se necháme vmanipulovat do světa plného nesvobody, diktátu, zvrácených ideologií a hodnot, do světa orwellovského typu. 

Takovou realitu nechci, nechtějí ji ani moji blízcí a známí, proto píšu, upozorňuji, informuji a komentuji různé aktuální dění a události. Mám ráda život, lidi a společnost, svůj domov, svou zem, svoji rodinu a není mi lhostejný osud dalších generací. 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.