Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Milý Ježíšku, prosím, naděl nám všem svět bez strachu a násilí

21. 12. 2016 18:47:14
Když jsem našla podobné obrázkové přáníčko s andílkem na internetu, říkala jsem si, že je to moc roztomilé, ale tak trochu naivní. Ono tam nestálo bez strachu a násilí, ale bez islámu!

Asi jsem postupně zapomněla, co všechno se už během několika posledních let ve světě přihodilo. Hlavně v Evropě se za poslední rok a půl změnilo opravdu hodně, bohužel pro nás, co se politické a bezpečnostní situace týká, k horšímu.

Můj blog mi ale slouží jako takový malý památníček a rychlý kalendář událostí. Projedu přehled svých článků a vím, co se postupně, alespoň v kostce, odehrávalo. Nepíšu tak dlouho, něco přes tři roky v rubrice politika, zhruba dva články měsíčně. Pro občasné osvěžení paměti mi to ale stačí. Hned vidím, i podle diskuzí, jak se měnily názory ve společnosti a jak se proměňovala sama naše společnost.

Před skoro třemi lety sílilo nebezpečí migrace, Itálie a Španělsko začínají volat na poplach. Mezi informovanými se počíná mluvit o možnosti přerozdělování nelegálních uprchlíků do ostatních zemí podle Lisabonské smlouvy. Lidi tomu ještě moc nevěří a těm, co na to upozorňují, se posmívají. Pak přišel Majdan, Krym, občanská válka na Ukrajině. V Evropě se po delším období relativního klidu začalo zase umírat z politických důvodů, umírají tu i děti! Lidi zbystřují. Před rokem a půl přišla rána největší. Merkelová a nejvyšší špičky EU místo uzavření vnějších hranic Schengenského prostoru, porušily dublinské dohody, když umožnily nelegální migraci ekonomickým uprchlíkům nejen ze Sýrie. Od této doby zažívá Evropa opravdové peklo nikoli jen lokálního charakteru, ale obecné ohrožení a strach na všech jejích místech! Lidé se začínají stále více bouřit a ozývat! Teroristické útoky Paříž, Brusel, Nice, několik brutálních individualistických útoků po různých místech Evropy včetně rituální vraždy kněze v kostele, teroristický útok Berlín, vánoční trhy! Lidi už jsou nesmírně naštvaní a unavení!

Kdybych neměla svůj blog, už bych ty informace o všech těch hrůzách nevěděla, chtěla na ně zapomenout a vytěsnit je z paměti, tak jako se to dělá. Lidi chtějí žít klidným životem, užít si svůj vyměřený čas, mají dost svých osobních povinností a starostí. Ve strachu o svoji bezpečnost, ale žít nechtějí a nebudou. Takový život a budoucnost nikdo nechce a žádným vládám zemí, Evropy ani světa se nepodaří zlomit lidi, vzít jim bezpečí a svobodu!

Koukám na obrázek, který nějaký dobrý člověk v dobré víře vytvořil a moc se mi líbí. Svět bez islámu by byl krásný a nám by nechyběl. Zatím utopie, ale pro Česko nádherná vize! Třeba přijde doba, kdy pochopí i nejvyšší z nejvyšších, že islám je náboženská fanatická ideologie neslučitelná s naší kulturou a civilizací a měl by zůstat tam, kde je mu dobře, tam kde ho vyznávají, tam, kam patří a kde ho většina chce.

Proces islamizace je nastartován a těžko se mu Evropa bude bránit. Německo a Západní Evropa je ztracená, pokud okamžitě nezmění svůj postoj a přestane si hrát na spasitele světa a přestane se demograficky podceňovat! Šance České republiky, ale stále žije. Budeme potřebovat obrovskou statečnost, vnitřní sílu, nekonečnou výdrž, abychom nepolevovali v našem odporu. České země a hrdý Český lev se jen tak nesmí dát a nenechá se zlomit!

Nesmíme na přehršel informací zapomínat, vytěsňovat je z paměti. Musíme si nedávnou historii pořád pamatovat. Pamatovat si, jak se konkrétní politici v té době chovali a vyjadřovali a stále si připomínat i ty otřesné události. Nesmíme tolerovat zlo a nenávist islamistů, nesmíme si tohle myšlení nechat vnutit a nainstalovat do našich životů, do společnosti. Nesmíme si zvykat na vydírání a teror, na útoky, na napadání, na vraždy a násilné trestné činy, na roztahování se po našem území a dobývání našich měst a domovů. Nesmíme se nechat přeformovat na "nové" podajné euroovčany.

Moc si přeji, aby nám všem Ježíšek nadělil svět bez strachu a násilí, aby se nám takový svět bez strachu a násilí, alespoň v našich zeměpisných šířkách, zase vrátil. Věřím, že letošní svátky budou svátky klidu, míru a porozumění a také pozastavení, popřemýšlení a přelomovým časem v novodobých dějinách Evropy s pozitivním nádechem a soudržností.

Související články:

Nebezpečná imigrace se prý nekoná

Dějepis pro sourozence mrtvých dětí

Distanc od Štětiny a Marhoula, válečných štváčů!

Vážená Frau Merkel, nejsme Vaše spolková země!

JE SUIS EUROPE!

Brutální vražda kněze v kostele je snad už dostatečným vzkazem všem křesťanům i ateistům

Islám v té nejsurovější podobě je svinstvo!

Autor: Jiřina Holotová | středa 21.12.2016 18:47 | karma článku: 22.78 | přečteno: 453x

Další články blogera

Jiřina Holotová

Soud přednesl správné argumenty v odvolacím řízení kauzy "hidžáb ve škole"

"V sekulárním Česku je nutno chránit právo být bez vyznání stejně, jako právo náboženství vyznávat." Tato argumentace zazněla z úst předsedy senátu. Odvolací soud tak potvrdil lednový verdikt první instance o zamítnutí žaloby.

19.9.2017 v 18:05 | Karma článku: 36.59 | Přečteno: 1044 | Diskuse

Jiřina Holotová

Pochod LGBT Pilsen Pride 2017 se v Plzni nesetkal s velkým porozuměním

Necelé dvě stovky účastníků Pilsen Pride 2017 čekala na rohu Pražské ulice a Mlýnské strouhy v Plzni asi stovka odpůrců "pochodu hrdosti" odlišně sexuálně orientovaných osob. Oba dva tábory si v klidu vyměnily své pohledy na svět.

2.9.2017 v 23:08 | Karma článku: 39.51 | Přečteno: 3279 | Diskuse

Jiřina Holotová

Pro cizince byty vybudujeme, pro našince zdražíme hypotéky

Diskriminace mladé české populace začíná na Plzeňsku nabývat konkrétních obrysů. Jsi místní? Žij si jak chceš, dělej kde chceš a vyžij z čeho chceš! Jsi cizinec nebo z jiného kraje? Pojď k nám pracovat a dáme ti byt zdarma!

3.8.2017 v 0:33 | Karma článku: 40.67 | Přečteno: 2646 | Diskuse

Jiřina Holotová

Rostou! Jako tenkrát po Černobylu! Lednová radiace nad Evropou nese své plody!

Také máte radost, jak letos rostou houby? Trochu sprchlo a velikých hřibů, poddubáků, křemenáčů a dokonce i lišek jako máku! To je radosti! Televizní stanice se předhánějí s reportážemi a houbaři se trumfují v úlovcích.

13.7.2017 v 15:05 | Karma článku: 26.47 | Přečteno: 2240 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Yekta Uzunoglu

Kurdexit

Dvaja imperialistický diplomati François-George Picot a Mark Sykes začali už od roku 1915, teda rok potom, ako začala I. svetová vojna spolupracovať na povojnovom pláne na pomoc k smrti "chorého muža na Bospore".

20.9.2017 v 7:13 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 2 | Diskuse

Pavel Ďuran

Práci pro Romy

Pan Vlk si tady před časem povzdechl nad příhodou malého cikánského kluka, který sedí osamocen ve školní lavici.

20.9.2017 v 6:32 | Karma článku: 15.77 | Přečteno: 337 | Diskuse

Jan Dvořák

Zvýšení penzí, záruka volebního úspěchu

Ministryně Marksová nespoléhá na služby externích agentur a klíčové průzkumy provádí úřad vlastními silami. Někdy tak činí v utajení i samotná ministryně. Tak tomu bylo i dnes.

19.9.2017 v 22:56 | Karma článku: 10.95 | Přečteno: 336 | Diskuse

Zdenek Horner

Co se stane s našimi stranami po 25.9.2017?

Budou sečteny volební výsledky v Německu a naše strany budou muset na poslední chvíli korigovat svoje nahnědlé odstavce ve volebních programech.

19.9.2017 v 22:16 | Karma článku: 7.08 | Přečteno: 547 | Diskuse

Jiří Fábik

Platí u nás Úmluva o právech dítěte?

kdo je zájmovou skupinou pro naše politiky? Exekutoři, insolvenční správci či naše děti. Proč nenechat naše matky bez peněz. Jak řekl jeden náš politik . Ať si najdou chlapa. Jak jednoduché řešení.

19.9.2017 v 19:17 | Karma článku: 5.57 | Přečteno: 230 | Diskuse
Počet článků 94 Celková karma 35.74 Průměrná čtenost 3528

Žijeme v překotné době a záleží na každém z nás, jakým směrem se bude svět ubírat, zda ve společnosti převáží zdravý selský a racionální rozum, nebo zda se necháme vmanipulovat do světa plného nesvobody, diktátu, zvrácených ideologií a hodnot, do světa orwellovského typu. 

Takovou realitu nechci, nechtějí ji ani moji blízcí a známí, proto píšu, upozorňuji, informuji a komentuji různé aktuální dění a události. Mám ráda život, lidi a společnost, svůj domov, svou zem, svoji rodinu a není mi lhostejný osud dalších generací. 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.