Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kastrolová víra ano či ne? Nebo radši v zárodku hned počůrat a spálit?

20. 02. 2017 16:30:32
Jsou to vážné věci. Věřící nemohou mít Boha, jako takového, jen v sobě. Potřebují pro svá tvrzení také nějaké kulty, náboženství a církve, aby poznali tu jedinou a správnou pravdu. Potřebují i někoho, kdo je povede a usměrní.

I já v sobě nosím velké poznání, se kterým nechci zůstat sama. Připravila jsem tedy bleskový průzkum veřejného mínění, abych dopředu byla schopna rozpoznat následky svého konání ve jménu mé víry.

Anketní otázka:

Když se prohlásím za proroka, jelikož vyznávám kastrolovou víru (kastrol je jediným mým bohem, který se mi denně zjevuje a promlouvá se mnou), chci šířit jeho poselství, vytvořím manuál svého náboženství, kde v sedmdesátémosmém bodě napíšu, že bude zabit ten, kdo moji kastrolovou víru nesdílí a ve stopátém bodě, že bude zabit ten, kdo věří v jinou víru, co bude následovat? Vyberte jednu odpověď.

1. Okamžitě bude moje církev na Slovensku i v ČR zaregistrována a uznána.

2. Zavřou toho, kdo nesouhlasí s mojí vírou, neuznává mé náboženství a poškodí můj manuál.

3. Zavřou mne za trestný čin návodu k vraždám, šíření nenávisti a hanobení jiných náboženství.

4. Odvezou mne do blázince a můj manuál bude sloužit jako studijní materiál oboru Psychiatrie.

Děkuji Vám za Vaše názory, tipy, nápady a účast v anketě :-)

A teď vážně!

Pro všechny, kdo nejsou s to rozpoznat nadsázku a účel textu mé ankety, chci říci, že se nevysmívám věřícím v Boha, ani Bohovi samotnému a ani se nerouhám. Jsem sama člověk, který věří v to, že existuje cosi jako stvořitel, ať už je to kdokoli nebo cokoli. Nejsme tu sami jen tak náhodou, o tom jsem přesvědčena. Řídím se zásady slušnosti, křesťanské desatero, je pro mne vším. Církve, náboženství a bludná kázání k tomu ale více nepotřebuji. Náboženství, které hlásá zabíjení druhých lidí je zrůdná ideologie sloužící k ovládání a trýznění lidstva. Takové náboženství je opovrženíhodné. Vše, co takto násilně manipuluje s lidským myšlením, co mu chce přikazovat někoho vraždit a nepřiměřeně trestat, nebo mu bránit ve svobodném projevu, patří mimo zákon a mělo by spět k zániku.

Proto podporuji čin Slovenky Adriany Melekové, ať už je to děvče kdokoliv a ať už (údajně) ohrozila bezpečnost svého, a prý i našeho státu, jakkoliv. Tady nebezpečno totiž už je jen tím, co se v Koránu píše a co se ve jménu Alláha děje. Ať už s Adrianou a jejím činem, nebo bez Adriany!

Normální knihy člověk nepálí, že? Je-li však kniha pro některé lidi nepřijatelná, zklamala-li jej a je-li to jeho vlastní kniha, čili jeho majetek, proč by s ní nenaložil jak se mu ráčí? Jestli tohle vše nedokáží pochopit orgány činné v trestním řízení, naše, potažmo slovenská justice a vláda, je to hodně smutná záležitost a doplatíme na ni! Jaká je to absurdita má dokreslit i moje anketa a přinutit k zamyšlení všechny lidi a hlavně zatvrzelé zastánce islámu jako oficiálně uznávaného náboženství, zda není skutečně něco hodně špatně.

Včera běžel na Prima Zoom dokument Nezlomené a já bych chtěla říct, že už jen pro tyhle ženy i muže stižené primitivní ideologickou doktrínou, stojí za to pomočit Korán a spálit ho! A klidně si mě za to stíhejte a zavřete!

P.S. Trochu naokraj. Škoda, že se za proroka neprohlásil taky president Trump a nezaložil své náboženství, byli by paliči těch jeho knih také lépe postižitelní

Autor: Jiřina Holotová | pondělí 20.2.2017 16:30 | karma článku: 31.21 | přečteno: 1338x

Další články blogera

Jiřina Holotová

Rostou! Jako tenkrát po Černobylu! Lednová radiace nad Evropou nese své plody!

Také máte radost, jak letos rostou houby? Trochu sprchlo a velikých hřibů, poddubáků, křemenáčů a dokonce i lišek jako máku! To je radosti! Televizní stanice se předhánějí s reportážemi a houbaři se trumfují v úlovcích.

13.7.2017 v 15:05 | Karma článku: 25.45 | Přečteno: 2090 | Diskuse

Jiřina Holotová

Svoboda se nedá koupit, pane Juncker!

Tak ho tady máme! Jean-Claude Juncker nás poctí svojí návštěvou a podle něj, chudým Čechům, přiveze příslibem 590 miliard korun, které nám hodlá poskytnout do roku 2020. To je ale hodný strýček, copak za to asi bude chtít?

7.6.2017 v 23:03 | Karma článku: 41.50 | Přečteno: 1838 | Diskuse

Jiřina Holotová

Do naší hospůdky vedou jen tři schůdky aneb Norimberské trychtýře

Pan domácí navrhl v Hospodě nekuřácký den a pochvaloval si krásný zdravý vzduch. Hospodský Jarda se s rukama v kapsách zamyslel: "A že tu nejsou lidi, to Vám nevadí?" "Proč by mi to mělo vadit?" křenil se domácí. "Mě to vadí..."

31.5.2017 v 20:01 | Karma článku: 32.08 | Přečteno: 1106 | Diskuse

Jiřina Holotová

Chystáte se demonstrovat proti Babišovi a Zemanovi?

Pak byste měli vědět, co tím také podporujete. Proč? Proto! Protože je potřeba se podívat, když se za něco bojuje, také na to, kdo tyhle akce organizuje, komu jsou ku prospěchu a v co se postupně mění.

15.5.2017 v 15:24 | Karma článku: 47.20 | Přečteno: 11947 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Yekta Uzunoglu

Mercedes podporovatel terorismu?

Utajený turecký dokument se v minulých dnech dostal do rukou jedněch nejvýznamnějších novin Německa die Zeit! V tajném dokumentu je uveden seznam firem, co údajně podle Turecka podporují terorismus

25.7.2017 v 11:09 | Karma článku: 9.38 | Přečteno: 236 | Diskuse

Karel Trčálek

Obžaloba Státu Izrael

Nejsou nakonec hlavními obětmi Státu Izrael především sami Židé? Proč si nimi Hospodin pořád tak pohrává, proč se pořád na ně hněvá?

25.7.2017 v 10:33 | Karma článku: 3.73 | Přečteno: 415 | Diskuse

Jan Hink

Strčte si svou lásku k cizincům někam, když nejste schopni tolerance k bližním

Nikoho jmenovitě touto výzvou neoslovuji, ale předpokládám, že se někdo potrefený ozve. Falešné konání dobra se liší od toho pravého v mnohém. Který druh dobra šíříte vy?

25.7.2017 v 10:17 | Karma článku: 33.96 | Přečteno: 965 | Diskuse

Josef Prouza

Kdo skutečně ovládá svět? Supertajná společnost HAT

Nikdy jste o ní neslyšeli? To je jen důkaz, že je opravdu dokonale utajena. HAT (Human Abetment Trust) si nedala za úkol nic menšího než řídit svět. Činí tak důsledně, neštítí se ani vražd, převratů, revolucí a válek.

25.7.2017 v 10:15 | Karma článku: 11.56 | Přečteno: 473 | Diskuse

Ivan Bednář

Izrael odstraní detektory kovů

Izraelská vláda se po zuřivých protestech Palestinců, které vyvrcholily přerušením vzájemných styků ze strany Mahmúda Abbáse, rozhodla, že od vstupů na posvátný okrsek na Chrámové hoře v Jeruzalémě, odstraní sporné detektory kovu.

25.7.2017 v 9:37 | Karma článku: 16.56 | Přečteno: 371 | Diskuse
Počet článků 91 Celková karma 33.01 Průměrná čtenost 3559

Žijeme v překotné době a záleží na každém z nás, jakým směrem se bude svět ubírat, zda ve společnosti převáží zdravý selský a racionální rozum, nebo zda se necháme vmanipulovat do světa plného nesvobody, diktátu, zvrácených ideologií a hodnot, do světa orwellovského typu. 

Takovou realitu nechci, nechtějí ji ani moji blízcí a známí, proto píšu, upozorňuji, informuji a komentuji různé aktuální dění a události. Mám ráda život, lidi a společnost, svůj domov, svou zem, svoji rodinu a není mi lhostejný osud dalších generací. 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.