Vraťte naše peníze za šíření vaší pravdy a lásky do státní kasy!

17. 11. 2016 20:51:05
"Oslavy" 17. listopadu? Propagandistické happeningy financované neziskovkami na straně jedné a lidové demonstrace bez finanční podpory na straně druhé. Tak vypadá dnešní rozpolcený svátek v Praze. Neveselo truchlivo sledovat to...

Desítky akcí v Praze při příležitosti oslav 17. listopadu potvrdily, že je česká společnost naprosto ideově oddělená a rozpolcená. I za to všechno můžeme poděkovat dvacetisedmi posledním letům a našim neschopným, či spíše všehoschopným vládám a politikům.

Stačí se podívat na živá vysílání i záznamy z "oslav", poslouchat řečníky, sledovat tiskové zprávy a jednomu by se z toho všeho obrátil žaludek. Od rána jedna akce za druhou. Studenti na Albertově, Aliance národních sil na Palackého, Blok proti islamizaci na Letné, do toho Antifa, SPD na Václaváku, Čest, svoboda a respekt na Náměstí Republiky, do toho Sametové posvícení a na konec Velký koncert na Václaváku... To je jen malý výčet těch nejsledovanějších událostí asi z třiceti ohlášených.

Z více než (v některých případech) dvacet let hlubokých děr, vylézají lidé spjati s dobou raných devadesátek. Vrací se nám na tribuny a pódia jména jako Hutka, Kroupa, Pithart, Ruml, Halík a mnoho dalších. Osobně jsem si myslela a byla ráda, že už jsou tyhle doby pryč a jsme politicky i vývojově trochu dál. A hle, je to tu zas! Všichni z těchto lidí, co mnohdy mají sami hodně másla na hlavě, se vyjadřují k politické situaci a kopou do demokraticky zvoleného prezidenta republiky! Největší kopanec prezidentovi vyslal na Hradčanském náměstí "nejmenovaný profesor" Martin C. Putna, když na otázku reportéra redakce Seznamu, Pavla Cypricha, zda je dobře nebo špatně, že se prezident přímo neúčastnil letošních oslav, arogantně prohlásil: "Je úplně jedno, co ten pán dělá, ten pán patří do vězení."

Na straně druhé jsou slyšet úplně neznámí občanští aktivisté, kteří si také mnohdy nevidí do úst a plácají páté přes deváté, nemaje to hlavu ani patu. Nebo známější aktivisté, jako Jirka Černohorský, který zoufale vyzývá občany, aby mu poslali 1000 korun, aby bylo za co objíždět vesnice a informovat lidi. V každém případě, i když je to hodně divné, má pravdu v tom, že za skupinou, která stojí na straně prezidenta a řadových občanů, nejsou žádná média a žádní sponzoři.

Celkový pohled na letošní oslavy vyznívá tak velmi nevesele a truchlivě.

Pokud se podíváme na akce jakoby "studentské" a akce zarytých havlistů, které se konají "proti Zemanovi", jsou profesioálně zajištěné a náklady na ně nemohly být nejnižší. Že se jedná o čiré dobrovolnictví, není fakticky možné.

Toto vše je totiž placeno z našich peněz! Čili z prostředků nás daňových poplatníků z veřejných zdrojů!!! Člověk v tísni, Sdružení pro integraci a migraci a jiné neziskovky (stačí se podívat, kdo je v jejich čele), ale i vysoké školy atd. opět dostaly i NAŠE peníze a za ně se postavily stánky, pódia, zajistila se zvuková a světelná technika, koncerty, vystoupení... Na náměstí Václava Havla, na Albertově, na Václaváku i jinde po Praze se za naše peníze šlo proti prezidentovi republiky, proti myšlenkám národní identity a hrdosti, pro přistěhovalectví. Vytiskly se tísícovky propagačních materiálů nejen i k uprchlické krizi a na podporu politiky EU, zaplatilo se firmám a lidem, aby se propagovala JEJICH PRAVDA A LÁSKA!

Nesouhlasím s tím a myslím, že se mnou i spousta lidí, kteří se dnes sjeli do Prahy, spousta lidí, kteří to sledovali z domova a spousta lidí, kteří mají názor opačný, než ten, který za naše peníze dnes skoro většinově po Praze hlásali!

Bylo by rozumné vrátit tyto peníze do státní kasy! Toho se ale jistě nedočkáme. Ještě rozumější by bylo odstřihnout všechny proradné neziskovky, které nejsou obecně prospěšné a pro českého občana obyčejně nic platné, které si ani neváží svého prezidenta, neuznávají státní symboly ani jiné názory, od všech státních penězovodů. Snad brzo skončí doba těchto přísavek, které samy šíří velikánskou nenávist ve společnosti, ale zaštiťují se lidskými právy a demokracií.

Proto bych dnes, v den 27. výročí Sametové revoluce, stylově použila upravené heslo Václava Havla, které jsem nedávno někde slyšela a moc se mi líbilo:

"Ať naše pravda a nenávist zvítězí nad jejich pravdou a nenávistí"

Bude to ještě litý boj! To se dnes v celé nahotě ukázalo ...

P.S. Jedna aktuální informace a odkaz na video po zveřejnění mého článku pro dokreslení:

Státní škola UMPRUM spustila z oken transparenty: Milujeme islám, Nacionalismus neni řešení. A státní hymnu rušili indickým housem od MC Panjabi. Asi jim připomíná islámskou hudbu... Až se budete divit kam jdou Vaše daně, buďte v klidu - mladí "umělci" za ně studují a propagují islamizaci.

https://www.facebook.com/blokprotiislamizaci/videos/666354473541271/

Autor: Jiřina Holotová | čtvrtek 17.11.2016 20:51 | karma článku: 48.70 | přečteno: 20415x

Další články blogera

Jiřina Holotová

Přítrž sporu Babiš a antibabiš mohou ukončit předčasné volby a vítězství VK ml.

Představme si dvě strany jedné mince a hoďme si korunou. Zmetek jedna je Panna a zmetek dvě je Orel. Mince po vyhození nikdy nebude stát na hraně.

4.6.2019 v 22:37 | Karma článku: 28.52 | Přečteno: 1006 | Diskuse

Jiřina Holotová

Močál naší minulosti lemovaný směrníky a rozcestníky StB a jejich metodami stále prosakuje

Toho si je vědom Jaromír Nohavica, který se v tom močálu kdysi namočil nejen po nohavice, ale vymáchal se v něm až po uši. Když si převzal letos Puškinovu medaili, hluboký močál v naší kotlině opět zasmrděl.

6.11.2018 v 11:14 | Karma článku: 32.49 | Přečteno: 1163 | Diskuse

Jiřina Holotová

Škoda, že paní Zdena Mašínová odmítla státní vyznamenání, mohlo být více spokojených

A nebyla sama, koho letos Senát, Poslanecká sněmovna, vláda nebo občané ČR navrhli vyznamenat. Navržena byla třeba i Jana Nagyová, teď Nečasová, a to za hrdinství.

30.10.2018 v 10:21 | Karma článku: 40.88 | Přečteno: 2319 | Diskuse

Jiřina Holotová

Co uděláte s volebními zákony, zvolení zákonodárci?

V minulém článku jsem naznačila, že volební zákony mají svá úskalí a v některých případech ignorují vůli voličů. Téma zaujalo mnoho diskutérů a proto ukážu na konkrétním příkladu, že to, co jsem psala není teoretizování.

17.10.2018 v 10:38 | Karma článku: 16.60 | Přečteno: 535 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Vlastimil Dorotík

Podnikat a nebo dělat politiku?

Od chvíle, kdy A. Babiš vstoupil do politiky, je na něj vyvíjený nátlak aby si vybral, jestli chce být podnikatelem a nebo politikem. Obojí prý dohromady nejde, prý se jedná o střet zájmů.

16.6.2019 v 11:38 | Karma článku: 11.09 | Přečteno: 110 | Diskuse

Jan Dvořák

Čaputová v kalhotách

Ačkoli prezident Zeman dává ostentativně najevo, že sociální sítě ho nezajímají, neodolal, aby si nepřečetl ohlasy na inauguraci prezidentky Čaputové. S hrůzou zjistil, že našinci jí Slovákům závidí.

16.6.2019 v 10:48 | Karma článku: 14.01 | Přečteno: 369 | Diskuse

Lubomír Stejskal

Ta, která to dokázala

Tak dnes. Zlomový okamžik v dějinách Slovenska a vlastně i Československa, ČR nevyjímaje. Kdo bude první? Tak jsme se mohli ptát před léty i desetiletími. Která dáma v jedné nebo druhé zemi se stane její prezidentkou?

15.6.2019 v 16:05 | Karma článku: 16.67 | Přečteno: 431 | Diskuse

Jan Dvořák

Senátoři si svázali ruce. A to chtějí s "babišárnou" skoncovat?

Senát si ustavil komisi, která se bude zabývat dvěma audity, jejichž „nástřel“ poslali z Bruselu našim úřadům k vyjádření a přitom už stačil způsobit na naši politické scéně mimořádně silný napnelismus.

15.6.2019 v 9:35 | Karma článku: 40.06 | Přečteno: 4169 | Diskuse

Jan Ziegler

Výborně senátoři, hlavním městem Izraele je samozřejmě Jeruzalém

Židovský stát trpí zákeřnými a zbabělými útoky palestinských islamistických teroristů z pásma Gazy. Proto je důležité, že zákonodárci z horní parlamentní komory jej výrazně podpořili.

14.6.2019 v 17:53 | Karma článku: 29.43 | Přečteno: 778 | Diskuse
Počet článků 133 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 4056

Žijeme v překotné době a záleží na každém z nás, jakým směrem se bude svět ubírat, zda ve společnosti převáží zdravý selský a racionální rozum, nebo zda se necháme vmanipulovat do světa plného nesvobody, diktátu, zvrácených ideologií a hodnot, do světa orwellovského typu. 

Takovou realitu nechci, nechtějí ji ani moji blízcí a známí, proto píšu, upozorňuji, informuji a komentuji různé aktuální dění a události. Mám ráda život, lidi a společnost, svůj domov, svou zem, svoji rodinu a není mi lhostejný osud dalších generací. 

 

Najdete na iDNES.cz