Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kastrolová víra ano či ne? Nebo radši v zárodku hned počůrat a spálit?

20. 02. 2017 16:30:32
Jsou to vážné věci. Věřící nemohou mít Boha, jako takového, jen v sobě. Potřebují pro svá tvrzení také nějaké kulty, náboženství a církve, aby poznali tu jedinou a správnou pravdu. Potřebují i někoho, kdo je povede a usměrní.

I já v sobě nosím velké poznání, se kterým nechci zůstat sama. Připravila jsem tedy bleskový průzkum veřejného mínění, abych dopředu byla schopna rozpoznat následky svého konání ve jménu mé víry.

Anketní otázka:

Když se prohlásím za proroka, jelikož vyznávám kastrolovou víru (kastrol je jediným mým bohem, který se mi denně zjevuje a promlouvá se mnou), chci šířit jeho poselství, vytvořím manuál svého náboženství, kde v sedmdesátémosmém bodě napíšu, že bude zabit ten, kdo moji kastrolovou víru nesdílí a ve stopátém bodě, že bude zabit ten, kdo věří v jinou víru, co bude následovat? Vyberte jednu odpověď.

1. Okamžitě bude moje církev na Slovensku i v ČR zaregistrována a uznána.

2. Zavřou toho, kdo nesouhlasí s mojí vírou, neuznává mé náboženství a poškodí můj manuál.

3. Zavřou mne za trestný čin návodu k vraždám, šíření nenávisti a hanobení jiných náboženství.

4. Odvezou mne do blázince a můj manuál bude sloužit jako studijní materiál oboru Psychiatrie.

Děkuji Vám za Vaše názory, tipy, nápady a účast v anketě :-)

A teď vážně!

Pro všechny, kdo nejsou s to rozpoznat nadsázku a účel textu mé ankety, chci říci, že se nevysmívám věřícím v Boha, ani Bohovi samotnému a ani se nerouhám. Jsem sama člověk, který věří v to, že existuje cosi jako stvořitel, ať už je to kdokoli nebo cokoli. Nejsme tu sami jen tak náhodou, o tom jsem přesvědčena. Řídím se zásady slušnosti, křesťanské desatero, je pro mne vším. Církve, náboženství a bludná kázání k tomu ale více nepotřebuji. Náboženství, které hlásá zabíjení druhých lidí je zrůdná ideologie sloužící k ovládání a trýznění lidstva. Takové náboženství je opovrženíhodné. Vše, co takto násilně manipuluje s lidským myšlením, co mu chce přikazovat někoho vraždit a nepřiměřeně trestat, nebo mu bránit ve svobodném projevu, patří mimo zákon a mělo by spět k zániku.

Proto podporuji čin Slovenky Adriany Melekové, ať už je to děvče kdokoliv a ať už (údajně) ohrozila bezpečnost svého, a prý i našeho státu, jakkoliv. Tady nebezpečno totiž už je jen tím, co se v Koránu píše a co se ve jménu Alláha děje. Ať už s Adrianou a jejím činem, nebo bez Adriany!

Normální knihy člověk nepálí, že? Je-li však kniha pro některé lidi nepřijatelná, zklamala-li jej a je-li to jeho vlastní kniha, čili jeho majetek, proč by s ní nenaložil jak se mu ráčí? Jestli tohle vše nedokáží pochopit orgány činné v trestním řízení, naše, potažmo slovenská justice a vláda, je to hodně smutná záležitost a doplatíme na ni! Jaká je to absurdita má dokreslit i moje anketa a přinutit k zamyšlení všechny lidi a hlavně zatvrzelé zastánce islámu jako oficiálně uznávaného náboženství, zda není skutečně něco hodně špatně.

Včera běžel na Prima Zoom dokument Nezlomené a já bych chtěla říct, že už jen pro tyhle ženy i muže stižené primitivní ideologickou doktrínou, stojí za to pomočit Korán a spálit ho! A klidně si mě za to stíhejte a zavřete!

P.S. Trochu naokraj. Škoda, že se za proroka neprohlásil taky president Trump a nezaložil své náboženství, byli by paliči těch jeho knih také lépe postižitelní

Autor: Jiřina Holotová | pondělí 20.2.2017 16:30 | karma článku: 31.29 | přečteno: 1342x

Další články blogera

Jiřina Holotová

Velký bratr Hrebenar tě sleduje!

Když jsem přesně před čtyřmi lety začala psát svůj blog na idnes.cz, do profilu jsem si napsala úvodník, který mě měl přiblížit čtenářům. Je tam i tato věta:

10.11.2017 v 7:20 | Karma článku: 31.96 | Přečteno: 983 | Diskuse

Jiřina Holotová

Extrémista z Antify chce zrušit parlamentní stranu SPD

Výplody některých chorých mozků, které se stále nemohou smířit s úspěchem SPD v parlamentních volbách, přinášejí mnohdy kuriózní situace.O to kurióznější jsou, když je vyplodí ti, jenž sami sympatizují s extrémistickou organizací.

1.11.2017 v 13:32 | Karma článku: 42.43 | Přečteno: 3941 | Diskuse

Jiřina Holotová

Svobodní, Rozumní, Realisté a další, spojte se! Volby budou za chvíli!

Je třeba poblahopřát vítězům a respektovat výsledek voleb. Ale těch propadlých hlasů! Jak s nimi malé strany naloží příště? A může to být už za chvíli.

23.10.2017 v 0:24 | Karma článku: 25.59 | Přečteno: 1340 | Diskuse

Jiřina Holotová

Pan Panevropa, jeho ODS a všichni dobří krajánci

Ivánku, jsi teď nějaký hezčí než dřív. Já se teď docela změnil. Dřív jsem myslel jen na sebe. A teď chci dělat dobré skutky. Co to máš na tváři? Jakoby ti tam zase rostla medvědí kůže. Ivan se podíval do zrcátka a oddechl si.

19.10.2017 v 20:14 | Karma článku: 26.41 | Přečteno: 878 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Januška

Jaká bude nová vláda?

Podle chování ministrů spravedlnosti dvou nejsilnějších stran a podle chování předsedů těchto stran, lze usuzovat o tom, zda se republika stane právním státem, nebo bude řízená skupinami stranických odborníků.

21.11.2017 v 3:35 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 29 | Diskuse

Tomáš Flaška

Biľak byl velký učitel

Prezident Zeman při příležitosti své návštěvy v Rusku poskytl před touto návštěvou agentuře TASS rozhovor, jak bývá při takových návštěvách zvykem. Člověk si jen musí položit otázku čí je to vlastně prezident.

21.11.2017 v 2:27 | Karma článku: 8.17 | Přečteno: 85 | Diskuse

Vítězslav Stanovský

GDPR - miniseriál - díl 1.

GDPR je nařízení z Evropské unie, které vstoupí v platnost 25. 5. 2018. Jedná se o nařízení, tedy je automaticky platné bez národních úprav pro všechny země EU a EFTA. My máme pouze povinnost být s ním v souladu...

20.11.2017 v 22:16 | Karma článku: 7.31 | Přečteno: 273 | Diskuse

Jaroslav Čejka

Není Klaus jako Klaus

Ve svém komentáři k 17. listopadu se Václav Klaus ml. distancoval od dnešní podoby jeho oslav i od lidí, kteří je dnes využívají jen ke svému zviditelnění. Tehdejší události však označil za radostný moment, jaký už asi nezažije.

20.11.2017 v 15:25 | Karma článku: 20.52 | Přečteno: 695 |

Jindřich Pacovský

Znovu o "digitálním" řízení zdravotnické péče (eHealth)

Jeden z pohledů na problémovou "digitalizaci" procesů kolem zdravotnictví. Volně navazuje na setkání Evropského liberálního fóra v Praze.

20.11.2017 v 13:30 | Karma článku: 7.92 | Přečteno: 327 | Diskuse
Počet článků 100 Celková karma 31.42 Průměrná čtenost 3456

Žijeme v překotné době a záleží na každém z nás, jakým směrem se bude svět ubírat, zda ve společnosti převáží zdravý selský a racionální rozum, nebo zda se necháme vmanipulovat do světa plného nesvobody, diktátu, zvrácených ideologií a hodnot, do světa orwellovského typu. 

Takovou realitu nechci, nechtějí ji ani moji blízcí a známí, proto píšu, upozorňuji, informuji a komentuji různé aktuální dění a události. Mám ráda život, lidi a společnost, svůj domov, svou zem, svoji rodinu a není mi lhostejný osud dalších generací. 

 Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.